Stimați cetățeni,

Vă  comunic faptul că în perioada 23.03.2020 – 16.04.2020 se suspendă pe raza teritorială a UAT comuna Tuzla programul cu publicul, cu posibilitatea de prelungire a măsurii în funcție de evoluția situației.

Însă pentru orice problem semnalată de dumneavoastră vă puteți adresa la numerele de telefon 0241 747 178 și 0241 747 564 sau pe adresa de email : Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

Întrucât la nivelul comunei Tuzla nu există cazuri de coronavirus confirmate, nu există motive de panicare a populației. Este însă normal ca în aceată periada mai mult decât oricând să respectăm normele de igienă și absolute toate normele legale impuse de autorități.